Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy nad jeziorem Czaple - Oferty sprzedaży i wynajmu na Pomorzu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

990 000 zł151,25 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Tylko u Nas! Zamieszkaj w Czaplach - na sprzedaż luksusowe domy o powierzchni od 151,25 m2. Układ funkcjonalny: dom posiada dwa poziomy, parter oraz piętro. Parter (84m2): przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , położony w malowniczej miejscowości Czaple niedaleko Gdańska. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

849 000 zł133,69 m² 6 350,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Zalety Nieruchomości: - 450 m do do przystanku autobusowego - Spokojna, otoczona łąką oraz lasem okolica, - 5 minut autem do Przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej - Dom doprowadzony do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 999 zł117,49 m² 9 532,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atuty nieruchomości: ekspozycja południowo-wschodnia co zapewnia dużo naturalnego światła i przyjemne nasłonecznienie przez cały dzień. Dom zbudowany w 2021 roku, więc w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Czaple,pomorskie

1 399 000 zł141 m² 9 905,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Czaplach - gotowy do wyydania Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 141,23 m , położony na przestronnej działce 806 m w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosa

Czaple,pomorskie

859 000 zł127 m² 6 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Czaplach - klasyczny bliźniak - wydzielona działka. Centrum czapli - "tuż za" sklepem ogólnobranżowym "limonka - sklep Po Drodze". Odległość 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

809 000 zł127 m² 6 370,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Energooszczędny dom - załap się na niższy kredyt! Współczynnik ep poniżej 63 kwh. Dom gotowy do zakupu - oddany do użytkowania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Czaplach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przygraniczna

Czaple,pomorskie

1 399 000 zł141 m² 9 905,83 zł/m²