Dom, ul. Flaminga
Flaminga, Czaple, pomorskie
- 900 000 zł
- 133,50 m²
- 6 741,57 zł/m²
Małgorzata Bohus...
Skontaktuj się
Dom, ul. Flaminga
Flaminga, Czaple, pomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Dom, ul. Flaminga
Zaktualizowane: 7 maja 2026
900 000 zł 133,50 m² 6 741,57 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
bliźniak
5
570 m²
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
570 m²Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicyRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 900 000 zł (6 741,57 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Czaple)
- Charakterystyka domu 133,50 m², 5 pokoi
- Budynek: bliźniak
- Działka: 570 m²
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: MAGIC HOUSE, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: MG720288
Lokalizacja
- Adres: Flaminga, Czaple, Żukowo, kartuski, pomorskie
Opis nieruchomości
DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W CZAPLACH
Zapraszamy na kolejny etap inwestycji na rozwijającym się osiedlu w Czaplach!
Domy o powierzchni całkowitej 134,10 m2 z ogrodami 570 m2
Na parterze:
- przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i do ogrodu (26,42 m2)
- kuchnia otwarta na salon (9,05 m2)
- toaleta (2,3 m2)
- garaż z osobną kotłownią
Na poddaszu:
- 4 (...)
730 600...
730 600 311